Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej z Ryjewa, Dzierzgonia oraz Górek bawili się podczas zabawy andrzejkowej. Organizatorem spotkania był Warsztat Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzony przez Fundację „Misericordia”. Zabawa dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej została zorganizowana w zabytkowym dworku, który jest siedzibą Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach. Podczas spotkania nie zabrakło tradycyjnych wróżb andrzejkowych. Wprawdzie nie było lania wosku przez dziurkę od klucza, ale były inne wróżby, które bawiły uczestników zabawy. Tego typu spotkania to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale znakomita okazja do integracji uczestników warsztatów terapii zajęciowej z powiatów kwidzyńskiego i sztumskiego.
(op)



















Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0