Troje tenisistów stołowych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ryjewie uznano za najlepszych zawodników turnieju tenisa stołowego, który odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Tczewskiej w gminie Tczew. To Zofia Grzybowska, Konrad Stachewicz i Paweł Smerecki. Turniej odbył się w ramach Kociewsko-Powiślańskich Potyczek Ping-Pongowych. Drużyna z ryjewskiego WTZ w składzie Andrzej Cylke, Tomasz Grzegolec, Marek Jendrzejewski, Piotr Koński. Piotr i Zofia Grzybowska zajęła w klasyfikacji końcowej piąte miejsce. Pierwsze miejsce zajęli tenisiści ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pelplinie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Domu Pomocy Społecznej w Rokocinie. Tenisiści z Domu Pomocy Społecznej w Rudnie zajęli trzecie miejsce. Organizatorem turnieju był Dom Pomocy Społecznej w Damaszce. Turniej odbył się pod honorowym patronatem gminy Tczew. Gmina ufundowała puchary oraz upominki dla uczestników zawodów.
(op)








Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0