Tenisiści stołowi z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ryjewie, prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Słoneczne Wzgórze”, nie zwalniają tempa. Podczas kolejnego turnieju rozgrywanego w ramach Kociewsko-Powiślańskich Potyczek Ping-Pongowych ponownie stanęli na podium, zdobywając brązowy medal. Tym razem areną zawodów była hala sportowa Liceum Ogólnokształcącego w Starogardzie Gdańskim. Brązowy medal wywalczyła drużyna w składzie: Andrzej Cylke, Tomasz Grzegolec, Zofia Grzybowska, Marek Jendrzejewski, Piotr Koński i Roman Leszek. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Domu Pomocy Społecznej w Damaszce, natomiast drugie tenisiści z Domu Pomocy Społecznej w Szpęgawsku. Organizatorzy turnieju to domy pomocy społecznej w Starogardzie Gdańskim i Rokocinie. Organizację zawodów wsparło Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim.
(op)









Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0