Zespół Dobre Ludzie wystąpił w zabytkowym dworku w Górkach. Dworek jest siedzibą Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie. Muzycy zagrali i zaśpiewali dla niepełnosprawnych uczestników warsztatu oraz wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie.
Grupa odwiedziła powiat kwidzyński podczas swojej trasy koncertowej. Zespół tworzy piosenki poetyckie. Łączy różne style muzyczne. Swoim tekstom nadaje bogatą oprawę muzyczną. Grupa Dobre Ludzie ma na swoim koncie album „Łagodne przejście”, wydany w ubiegłym roku. Grupę tworzą: Patryk Filipowicz (gitary), Jacek Raciborski (gitara basowa), Szymon Babuchowski (wokal), Agnieszka Kalisz-Dzik (skrzypce) i Ryszard Sierotnik (perkusja). Koncerty zespołu odbywają się pod hasłem Dobra Trasa. Członkowie zespołu przygotowali dla publiczności niespodziankę. Chętni mogli otrzymać płytę grupy. Koncert zorganizowała Joanna Postawa-Wolnik, prowadząca pracownię artystyczną w Warsztacie Terapii Zajęciowej.
(jk)







Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0