Pracownicy Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności będą dyżurowali 15 września w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Kościuszki 29 B w Kwidzynie (pokój nr 6).
W godz. 9:30-12:00 będzie można uzyskać informacje na tematy związane z działalnością zespołu. W trakcie dyżuru w starostwie będą wydawane druki wniosków, przyjmowane wnioski o wydanie orzeczenia o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności, przyjmowane wnioski o wydanie legitymacji osoby niepełnosprawnej, przyjmowane wnioski o wydanie karty parkingowej, wydawane legitymacje osoby niepełnosprawnej. Wydawane będą też karty parkingowe. Należy jednak pamiętać, że komisje orzekające nadal będą zbierały się w siedzibie zespołu w Malborku.
Harmonogram kolejnych dyżurów: 20 października, 17 listopada i 15 grudnia.





Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0