Międzywarsztatowe integracyjne spławikowe zawody wędkarskie odbyły się w Górkach, w gminie Kwidzyn. Ich organizatorem był Warsztat Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzony przez Fundację „Misericordia”. Organizacja imprezy była możliwa dzięki poluzowaniu obostrzeń. Wszystkie osoby biorące udział w zawodach były zaszczepione. Ryby łowiono w stawach przy zabytkowym dworku w Górkach. Dworek od 2005 roku jest siedzibą Warsztatu Terapii Zajęciowej. W zawodach udział wzięli niepełnosprawni wędkarze z warsztatów terapii zajęciowej w Koniecwałdzie (powiat sztumski), Ryjewie i Górkach. Najwięcej ryb udało się złowić wędkarzom z Górek. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca WTZ w Koniecwałdzie. Na trzecim miejscu zawody ukończyła reprezentacja WTZ w Ryjewie. Po złowieniu i policzeniu ryb przez sędziów zawodów wszystkie ryby trafiły z powrotem do stawów. Drużyny startujące w zawodach otrzymały puchary i dyplomy z rąk Bogdana Muchowskiego, kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach.
(jk)


















Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0