Już w przyszły wtorek 22 października o godz. 16:00 w Parku Przemysłowo-Technologicznym w Górkach w gminie Kwidzyn odbędzie się spotkanie z onkologiem w ramach projektu „Zdrowy i aktywny senior” Stowarzyszenia „Seniorzy 50+” w Kwidzynie. Projekt adresowany jest do osób z niepełnosprawnościami z Kwidzyna, szczególnie dla seniorów. Zakłada on przeprowadzenie trzech otwartych wykładów i warsztatów, których celem jest wspieranie samodzielności seniorów oraz podniesienie jakości ich życia. 24 października (czwartek) o godz. 16:00 w Parku Przemysłowo-Technologicznym z uczestnikami projektu spotka się pulmonolog. Na 19 listopada na godz. 17:00, także w KPPT, zaplanowano spotkanie z neurologiem.
Stowarzyszenie „Seniorzy 50+” zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniach. Projekt Stowarzyszenia „Seniorzy 50+” otrzymał dofinansowanie ze środków powiatu kwidzyńskiego.
(op)






Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0