Klaudia Klonowska, reprezentująca Warsztat Terapii Zajęciowej w Górkach prowadzony przez Fundację „Misericordia” zwyciężyła w IV Gdańskim Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego. Wśród panów pierwsze miejsce wywalczył Roman Leszek z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ryjewie, prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Słoneczne Wzgórze”.
Niepełnosprawni tenisiści z WTZ w Ryjewie, w składzie: Andrzej Cylke, Marek Jendrzejewski, Piotr Koński, Roman Leszek i Patrycja Zwierzyńska, zajęli trzecie miejsce drużynowo. Na czwartym miejscu turniej zakończyli tenisiści z WTZ w Górkach w składzie: Klaudia Klonowska, Daniel Kuriata, Artur Jurczak, Szymon Szpociński i Łukasz Hartman. Trenerem tenisistów jest Marian Behnke. Turniej organizowany jest przez Fundację Rozwoju Integracji Społecznej Akces w Gdańsku.
(jk)








Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0