Roman Leszek, reprezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Ryjewie, prowadzony przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Słoneczne Wzgórze”, zwyciężył w Gdańskim Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej odbył się w hali MRKS w Gdańsku. Drugie miejsce zajęła Klaudia Klonowska z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzonego przez Fundację „Misericordia”.
W klasyfikacji drużynowej niepełnosprawni tenisiści z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach w składzie: Daniel Kuriata, Artur Jurczak, Łukasz Hartman i Klaudia Klonowska, zajęli drugie miejsce. Drużyna z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ryjewie, startująca w składzie: Andrzej Cylke, Marek Jendrzejewski, Piotr Koński, Roman Leszek i Patrycja Zwierzyńska, zdobyła czwarte miejsce. Turniej, który odbył się po raz piąty, organizowany jest przez Fundację Rozwoju Integracji Społecznej Akces w Gdańsku.











Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0