Uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzonego przez Fundację „Misericordia”, wzięli udział w spotkaniu świątecznym. W spotkaniu, które odbyło się w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia, uczestniczyli także goście, wśród których nie zbrakło przedstawicieli samorządów powiatu kwidzyńskiego, gminy Kwidzyn i miasta Kwidzyna. W spotkaniu świątecznym uczestniczyli między innymi Andrzej Zwolak, wicestarosta kwidzyński, Katarzyna Ochlik-Rafka z zarządu powiatu kwidzyńskiego, Krzysztof Michalski, zastępca wójta gminy Kwidzyn i Katarzyna Bednarek, wiceprzewodnicząca rady powiatu kwidzyńskiego, a także Leszek Czubała z zarządu Fundacji „Misericordia”, Bogdan Muchowski, wiceprzewodniczący Rady Fundacji „Misericordia”, ks. Janusz Kilian, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego, a także członek Rady Fundacji „Misericordia” i Marcin Duda, prezes Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Miasto Kwidzyn reprezentowała Agnieszka Strzelczyk-Humienny, koordynator Zespołu ds. Promocji Miasta i Komunikacji Społecznej. W spotkaniu uczestniczyła także Anna Jankowska, dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie. Gości powitała Anna Kowalska, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach. Podczas spotkania nie zabrakło kolęd w wykonaniu zespołu, który tworzą uczestnicy pracowni artystycznej, kierowanej przez Joannę Postawę-Wolnik. Wszyscy podzielili się opłatkiem. Była także wizyta św. Mikołaja, który wszystkim uczestnikom warsztatu wręczył paczki świąteczne.









































Użytkownicy (dziś) :
Użytkownicy (wczoraj) :
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) :
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) :
Użytkownicy (w tym miesiącu) :
Użytkownicy (w tym roku) :
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) :
Wyświetlenia (wczoraj) :
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) :
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) :
Wyświetlenia (w tym miesiącu) :
Wyświetlenia (w tym roku) :
Wyświetlenia (łącznie) : 1
Liczba osób online :