Szymon Szpociński z Kwidzyna zdobył srebrny medal w XXVIII Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego „Sprawni Razem”. Zawody odbyły się w Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.
W turnieju udział wzięło ok. 80 niepełnosprawnych tenisistów z całego kraju. Szymon Szpociński jest uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach (gmina Kwidzyn) prowadzonego przez Fundację „Misericordia”. Szymon Szpociński regularnie startował w Pomorskiej Lidze Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych, reprezentując Warsztat Terapii Zajęciowej w Górkach. Brał udział w wielu różnych turniejach tenisa stołowego, zdobywając czołowe miejsca.
(op)
Zdjęcia: WTZ Górki i ZSS nr 2 Przymorze Małe







Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0