Uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzonego przez Fundację „Misericordia”, wzięli udział w szkoleniu dotyczącym udzielania pierwszej pomocy. To kolejne tego typu szkolenie, zarówno dla pracowników, jak i uczestników warsztatu. Poprowadzili je st. kpt. Krzysztof Skoczek oraz str. Wiktoria Jerzyk z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie. Uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzonego przez Fundację „Misericordia”, wzięli udział w szkoleniu dotyczącym udzielania pierwszej pomocy. To kolejne tego typu szkolenie, zarówno dla pracowników, jak i uczestników warsztatu. Poprowadzili je st. kpt. Krzysztof Skoczek oraz str. Wiktoria Jerzyk z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie.
















Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0