Niech w Wielkanocny czas serca wypełnią radość i miłość,
a dusze długo oczekiwany spokój. Niech te niezwykłe chwile,
które przypominają, że śmierć można pokonać,
przyniosą wszystkim siłę, która pozwoli obalić przeszkody i spełnić marzenia.
Niech da otuchę tym, którzy jej potrzebują oraz wsparcie dla tych,
którzy z różnych powodów nie mogą sami podążyć ku samodzielności i lepszej przyszłości.
Niech zapachy i smaki świątecznych wypieków,
wspaniałych święconek i smacznych jajek niech w tych dniach nie ominą nikogo.
Wesołych, zdrowych i wspaniałych Świąt Wielkanocnych życzą:
Zarząd i Rada Fundacji „Misericordia”, pracownicy i uczestnicy
Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach
oraz redakcja Obserwatora.





Użytkownicy (dziś) : 6
Użytkownicy (wczoraj) : 7
Użytkownicy (ostatnie 7 dni) : 82
Użytkownicy (ostatnie 30 dni) : 510
Użytkownicy (w tym miesiącu) : 455
Użytkownicy (w tym roku) : 2850
Użytkownicy (łącznie) : 7846
Wyświetlenia (dziś) : 8
Wyświetlenia (wczoraj) : 14
Wyświetlenia (ostatnie 7 dni) : 228
Wyświetlenia (ostatnie 30 dni) : 847
Wyświetlenia (w tym miesiącu) : 790
Wyświetlenia (w tym roku) : 4859
Wyświetlenia (łącznie) : 16953
Liczba osób online : 0