Sukcesy niepełnosprawnych tenisistów

Roman Leszek, reprezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Ryjewie, prowadzony przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Słoneczne Wzgórze”, zwyciężył w Gdańskim Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej odbył się w hali MRKS w Gdańsku. Drugie miejsce zajęła Klaudia Klonowska z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzonego przez Fundację „Misericordia”.

W klasyfikacji drużynowej niepełnosprawni tenisiści z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach w składzie: Daniel Kuriata, Artur Jurczak, Łukasz Hartman i Klaudia Klonowska, zajęli drugie miejsce. Drużyna z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ryjewie, startująca w składzie: Andrzej Cylke, Marek Jendrzejewski, Piotr Koński, Roman Leszek i Patrycja Zwierzyńska, zdobyła czwarte miejsce. Turniej, który odbył się po raz piąty, organizowany jest przez Fundację Rozwoju Integracji Społecznej Akces w Gdańsku.