Wspólna akcja WTZ i Adopciaków Kwidzyn

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzonego przez Fundację „Misericordia”, przekazali zebraną przez siebie karmę dla zwierząt, którmi opiekują się wolontariusze Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „Adopciaki Miłosna”. Organizacja podejmuje wiele różnych działań na rzecz pomocy porzuconym, skrzywdzonym, i bezdomnym zwierzętom domowym.

Kwidzyńskie Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „Adopciaki Miłosna” prowadzi także adopcje zwierząt domowych, szczególnie porzuconych, bezdomnych i odebranych właścicielom na skutek okrutnego traktowania. Uczestników warsztatu, którzy kupili i przekazali karmę powitała Marzena Adamczyk z Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „Adopciaki Miłosna”. Uczestnikom WTZ towarzyszyły Anna Kowalska, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach i Aleksandra Botwicz, psycholog WTZ.

To już kolejna zbiórka karmy dla zwierząt prowadzona w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Górkach, w gminie Kwidzyn.

(op)