Zawodniczka oddaje rzut na turnieju bocce

Warsztatowy turniej bocce

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach, prowadzonego przez Fundację „Misericordia”, przez ponad tydzień rywalizowali w turnieju bocce. To już drugi turniej w tym roku. Tym razem jednak, korzystając z cofnięcia niemal wszystkich obostrzeń związanych z pandemią, zawody rozegrano na zewnątrz, w sąsiedztwie zabytkowego dworku, który jest siedzibą warsztatu.

W zmaganiach uczestniczyły reprezentacje pracowni, które funkcjonują w warsztacie. Rywalizacja czołowych drużyn była bardzo wyrównana. Wanda Wierucka, rehabilitantka w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Górkach i organizatorka turnieju, podczas spotkania ze wszystkimi uczestnikami podsumowała zawody i ogłosiła wyniki. Puchary, dyplomy i upominki wręczył Bogdan Muchowski, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja pracowni komputerowej, drugie miejsce zdobyli uczestnicy pracowni ogrodniczo-gospodarczej. Trzecie miejsce w turnieju zajęli reprezentanci pracowni wikliniarskiej.