Poprzednia siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie przy ulicy Grudziądzkiej

Wsparcie dla bezrobotnych z terenów wiejskich

Od 4 do 7 września Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie będzie przyjmował wnioski o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanych przez PUP osób bezrobotnych. Środki przyznawane będą w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych mieszkających na wsi.

Maksymalna kwota refundacji to 23 tys. zł. Program przeznaczony jest dla mieszkańców gmin wiejskich i miejsko-wiejskich. Do projektu mogą zostać skierowane osoby bezrobotne z powiatu kwidzyńskiego. Z programu wyłączone jest miasto Kwidzyn. Aktualne druki wniosków do pobrania w pokoju 18 lub na stronie internetowej urzędu pracy. Wnioski można składać w godzinach 7:30-14:00 w pokoju 18 (I piętro).

(op)