Dzieci wykonują występ artystyczny

Ku chwale Ojca Świętego

Dzieci i młodzież korzystający z placówek wsparcia dziennego nigdy się nie nudzą. W placówce przy ul. Hallera w Kwidzynie został zorganizowany koncert poświęcony pamięci św. Jana Pawła II. Placówki funkcjonują w ramach Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

Religijne pieśni ku chwale Ojca Świętego zaśpiewali uczestnicy zajęć prowadzonych w placówce.

Placówki wsparcia dziennego funkcjonują w ramach Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Zapewniają pomoc w nauce i odrabianiu prac domowych, organizują czas wolny, rozwijają zainteresowania, między innymi taneczne, wokalne, teatralne i sportowe. Są także organizatorem wypoczynku, w tym półzimowisk oraz półkolonii, wycieczek oraz rajdów. Odbywają się w nich również zajęcia socjoterapeutyczne.

Dzieci wykonują występ artystyczny