Reprezentacja Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach

Sukces niepełnosprawnych tenisistów

Klaudia Klonowska, reprezentująca Warsztat Terapii Zajęciowej w Górkach prowadzony przez Fundację „Misericordia” zwyciężyła w IV Gdańskim Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego. Wśród panów pierwsze miejsce wywalczył Roman Leszek z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ryjewie, prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Słoneczne Wzgórze”.

Niepełnosprawni tenisiści z WTZ w Ryjewie, w składzie: Andrzej Cylke, Marek Jendrzejewski, Piotr Koński, Roman Leszek i Patrycja Zwierzyńska, zajęli trzecie miejsce drużynowo. Na czwartym miejscu turniej zakończyli tenisiści z WTZ w Górkach w składzie: Klaudia Klonowska, Daniel Kuriata, Artur Jurczak, Szymon Szpociński i Łukasz Hartman. Trenerem tenisistów jest Marian Behnke. Turniej organizowany jest przez Fundację Rozwoju Integracji Społecznej Akces w Gdańsku.