Uczestnicy i organizatorzy konkursu plastycznego z dyplomami

Wielkanocny konkurs plastyczny

Pisanki były tematem wielkanocnego konkursu zorganizowanego w siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej, który prowadzi Fundacja „Misericordia”. Konkurs zorganizowała pracownia plastyczna. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Agnieszka Sitnicka.

Drugie miejsce zajęła Aleksandra Kozikowska, natomiast trzecie Leszek Śmigielski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, które wręczył Kazimierz Gorlewicz, prezes Fundacji „Misericordia”. Uczestnicy otrzymali też upominki z rąk Bogdana Muchowskiego, kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach i Bożeny Jaworskiej, kierującej pracownią plastyczną i organizatorki konkursu. W konkursie wzięli udział nie tylko uczestnicy zajęć prowadzonych w pracowni plastycznej, ale także chętni do spróbowania swoich sił w malarstwie uczestnicy zajęć w innych pracowniach funkcjonujących w warsztacie. To kolejny konkurs, który pozwala uczestnikom odkrywać w sobie artystyczne talenty. To także okazja do dobrej zabawy.