Kiermasz świąteczny Warsztatu Terapii Zajęciowej w Ryjewie

WTZ w Ryjewie na kiermaszu świątecznym

Warsztat Terapii Zajęciowej w Ryjewie uczestniczył w Przeglądzie Potraw i Ozdób Bożonarodzeniowych. Świąteczny kiermasz połączony z wigilią gminną odbył się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Ryjewie. Podczas wydarzenia można było kupić nie tylko ozdoby świąteczne, ale także wypieki i potrawy świąteczne.

W kiermaszu, oprócz WTZ w Ryjewie, prowadzonym przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Słoneczne Wzgórze”, uczestniczyli: Koło Gospodyń Wiejskich z Mątowskich Pastwisk, Koło Gospodyń Wiejskich „Ryjewianki” z Ryjewa, Koło Gospodyń Wiejskich z Trzciana, Koło Gospodyń Wiejskich „Rudniczanki” z Rudnik i Koło Gospodyń Wiejskich „Renawa” z Benowa, Niepubliczne Przedszkole „Pod Dębusiem” w Ryjewie oraz Stowarzyszenie na rzecz Bezdomnych Dom Modlitwy „Agape” w Borowym Młynie. Swoje wyroby zaprezentowały również osoby indywidualne. Organizatorzy kiermaszu to Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie, Urząd Gminy Ryjewo, Niezależny Klub Samorządowy Rady Gminy Ryjewo, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Ryjewo.

(op)