Czerwona i biała bombka
Fot. PublicDomainPictures, Pixabay.com

Zapraszamy do udziału w kiermaszach

Oryginalne, niepowtarzalne i niedrogie ozdoby świąteczne, wykonane podczas zajęć prowadzonych w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kwidzynie oraz Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będzie można kupić podczas dwóch kiermaszów przedświątecznych w holu Centrum Handlowego „Liwa”. Pierwszy kiermasz odbędzie 8 grudnia, czyli w najbliższą sobotę, w godzinach od 10:00 do 14:00, natomiast drugi 12 grudnia (środa) w godz. 14:00-18:00.

Organizatorem kiermaszów jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, z siedzibą w Górkach, prowadzony przez kwidzyńską Fundację „Misericordia”. Współorganizatorzy to Centrum Handlowe „Liwa”, Świetlice Środowiskowe Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kwidzynie. Dochód ze sprzedaży wszystkich wyrobów przeznaczony zostanie w całości na rehabilitację społeczną i zawodową niepełnosprawnych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kwidzynie oraz funkcjonowanie świetlic środowiskowych. Siedziba kwidzyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej znajduje się w zabytkowym dworku w Górkach, w gminie Kwidzyn. Od stycznia 2004 roku prowadzi go kwidzyńska Fundacja „Misericordia”. Podczas zajęć niepełnosprawni mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego uczą się samodzielności oraz zdobywają umiejętności, które przydają się nie tylko w codziennym życiu, ale w przyszłej pracy zawodowej.

Plakat reklamujący kiermasze świąteczne