Grupowe zdjęcie uczestników turnieju z pucharami i nagrodami rzeczowymi

Walczyli o puchar kierownika WTZ

Niepełnosprawni warcabiści z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach prowadzonego przez Fundację „Misericordia” walczyli w wiosennym turnieju warcabowym o Puchar Kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach. Zawody trwały dwa dni.

– Walka była bardzo wyrównana. Zawodnicy rozegrali ok. 150 partii. Do samego końca nie było wiadomo kto stanie na podium. Do finału zakwalifikowali się Artur Jurczak, Marek Pielecki, Radosław Stefanowicz i Leszek Śmigielski. W turnieju zwyciężył Artur Jurczak, drugi był Marek Pielecki, natomiast trzecie miejsce zajął Radosław Stefanowicz – mówi Jerzy Wiśniewski, sędzia główny zawodów.

Artur Jurczak zwyciężył także podczas ubiegłorocznego, jesiennego turnieju. Puchary i dyplomy najlepszym zawodnikom wręczyli Bogdan Muchowski, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Górkach i Jerzy Wiśniewski. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki. Kolejny warsztatowy turniej, tym razem o Puchar Prezesa Fundacji „Misericordia”, odbędzie się jesienią.